Stripe Payment (7.x-2.11) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Book
te: పుస్తకం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Display
te: చూపు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు
