Stripe Payment (7.x-2.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Required
km: ទាមទារ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Email
km: អ៊ីមែល
