Stripe Payment (7.x-2.12) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Country
tr: Ülke

en: Required
tr: Zorunlu

en: Book
tr: Kitap

en: Default
tr: Varsayılan

en: Display
tr: Gösterim

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Full name
tr: Tam ad

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Donate
tr: Bağış
