Stripe Payment (7.x-2.13) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Required
ast: Requeríu

en: Book
ast: Llibru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Display
ast: Pantalla

en: Email
ast: Corréu electrónicu
