Stripe Payment (7.x-2.13) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Country
be: Краіна

en: Required
be: Абавязкова

en: Book
be: Падшыўка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Display
be: Паказ

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Dark
be: Цёмная
