Stripe Payment (7.x-2.13) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Required
bs: Obavezno

en: Book
bs: Knjiga

en: Display
bs: Prikaz

en: First name
bs: Ime
