Stripe Payment (7.x-2.13) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Country
da: Land

en: Required
da: Obligatorisk

en: Book
da: Bog

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Postal code
da: Postnummer

en: Full name
da: Fulde navn

en: Accepted
da: Accepteret

en: Donate
da: Donér

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
