Stripe Payment (7.x-2.13) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Country
hi: देश

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Book
hi: बुक

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन
