Stripe Payment (7.x-2.13) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
