Stripe Payment (7.x-2.13) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Country
pl: Państwo

en: Required
pl: Wymagane

en: Book
pl: Książka

en: Default
pl: Domyślny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Phone
pl: Telefon

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Donate
pl: Darowizna

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Buy
pl: Kup

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny
