Stripe Payment (7.x-2.13) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Country
ru: Страна

en: Required
ru: Обязательно

en: Book
ru: Книга

en: Default
ru: По умолчанию

en: Display
ru: Отображение

en: Phone
ru: Телефон

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Full name
ru: Полное имя

en: Accepted
ru: Принятые

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)
