Stripe Payment (7.x-2.13) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Country
sv: Land

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Book
sv: Bok

en: Default
sv: Förvald

en: Display
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
