Stripe Payment (7.x-2.13) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Country
ur: ملک

en: Required
ur: درکار

en: Book
ur: کتاب

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل
