Stripe Payment (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Country
de: Land

en: Required
de: Erforderlich

en: Display
de: Anzeige

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Full name
de: Vollständiger Name

en: Accepted
de: Akzeptiert

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Address line 1
de: Adresszeile 1

en: Address line 2
de: Adresszeile 2
