Stripe Payment (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Country
pt: País

en: Required
pt: Obrigatório

en: Display
pt: Mostrar

en: Phone
pt: Telefone

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Postal code
pt: Código postal

en: Full name
pt: Nome completo

en: Accepted
pt: Aceite

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada
