Stripe Payment (7.x-2.4-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Required
sk: Povinné

en: Display
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Postal code
sk: PSČ

en: Full name
sk: Celé meno

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
