Stripe Payment (7.x-2.4-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Required
fr: Requis

en: Display
fr: Affichage

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Postal code
fr: Code postal

en: Full name
fr: Nom complet

en: Accepted
fr: Approuvé

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: Address line 1
fr: Ligne 1 de l'adresse

en: Address line 2
fr: Ligne 2 de l'adresse
