Stripe Payment (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Display
cy: Dangos

en: Phone
cy: ffôn

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Private key
cy: Allwedd preifat
