Stripe Payment (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Required
he: נדרש

en: Display
he: תצוגה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Postal code
he: מיקוד

en: Full name
he: שם מלא

en: Accepted
he: התקבלו
