Stripe Payment (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Country
ja: 国

en: Required
ja: 必須

en: Display
ja: 表示

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Full name
ja: フルネーム

en: Accepted
ja: 承認済み

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Private key
ja: 秘密鍵
