Stripe Payment (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: Required
ro: Necesar

en: Display
ro: Afișaj

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Full name
ro: Numele complet

en: Accepted
ro: Admis
