Stripe Payment (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Country
bg: Страна

en: Required
bg: Задължително

en: Display
bg: Дисплей

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Accepted
bg: Приети
