Stripe Payment (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
