Stripe Payment (7.x-2.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Required
hu: Szükséges

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Full name
hu: Teljes név

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2
