Stripe Payment (7.x-2.6) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Country
it: Paese

en: Required
it: Obbligatorio

en: Display
it: Visualizzazione

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Postal code
it: Codice postale

en: Full name
it: Nominativo

en: Accepted
it: Accettati

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Private key
it: Chiave privata
