Stripe Payment (7.x-2.8) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Required
th: จำเป็น

en: Display
th: แสดงผล

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
