Stripe Payment (7.x-2.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Required
az: Tələb olunur

en: Book
az: kitab

en: Default
az: Susmaya görə

en: Display
az: Monitor
