Stripe Payment (7.x-2.9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Book
bo: དེབ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Email
bo: གློག་ཡིག
