Stripe Payment (7.x-2.9) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Country
eu: Herria

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Book
eu: Liburua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Email
eu: Eposta

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa
