Stripe Payment (7.x-2.9) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા
