Stripe Payment (7.x-2.9) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Book
hy: Գիրք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ
