Stripe Payment (7.x-2.9) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Transaction ID
id: ID Transaksi

en: Country
id: Negara

en: Required
id: Wajib

en: Book
id: Buku

en: Default
id: Bawaan

en: Display
id: Tampilan

en: Phone
id: Telepon

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Postal code
id: Kode pos

en: Full name
id: Nama lengkap
