Stripe Payment (7.x-2.9) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Country
lv: Valsts

en: Required
lv: Obligāts

en: Book
lv: Grāmata

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Display
lv: Ekrāns

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga
