Stripe Payment (7.x-2.9) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Country
mr: देश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Book
mr: पुस्तक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Display
mr: दाखवा

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
