Stripe Payment (7.x-2.9) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Country
nl: Land

en: Required
nl: Verplicht

en: Book
nl: Boek

en: Default
nl: Standaard

en: Display
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Postal code
nl: Postcode

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Address line 1
nl: Adresregel 1

en: Address line 2
nl: Adresregel 2
