Stripe Payment (7.x-2.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Country
ta: நாடு

en: Required
ta: தேவை

en: Book
ta: நூல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Display
ta: காட்சி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
