Stripe Payment (7.x-2.9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Book
ug: كىتاپ

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Email
ug: ئېلخەت
