Stripe Payment (7.x-2.9) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Country
vi: Quốc gia

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Default
vi: Mặc định

en: Display
vi: Hiển thị

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
