Stripe Payment (7.x-2.12) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Country
ca: País

en: Required
ca: Necessari

en: Book
ca: Llibre

en: Default
ca: Per defecte

en: Display
ca: Visualització

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Full name
ca: Nom complet

en: Donate
ca: Fer donació

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
