Stripe Payment (7.x-2.12) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Country
fi: Maa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Book
fi: Kirja

en: Default
fi: Oletus

en: Display
fi: Näyttö

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
