Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Value
af: Waarde

en: Variable
af: Veranderlike

en: Default
af: Verstek

en: Overridden
af: Oorheers
