Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Value
fi: Arvo

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Default
fi: Oletus

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Storage
fi: Tallennus
