Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Value
hu: Érték

en: Variable
hu: Változó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Storage
hu: Tárolás
