Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Variable
km: អថេរ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ
