Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ
