Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Storage
lt: Saugykla
