Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Value
ru: Значение

en: Variable
ru: Переменная

en: Default
ru: По умолчанию

en: Overridden
ru: Переопределяемые

en: Storage
ru: Хранилище
