Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до базового

en: Value
uk: Значення

en: Variable
uk: Змінна

en: Default
uk: Типово

en: Overridden
uk: Пріоритетно

en: Storage
uk: Зберігання
