Strongarm (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Value
vi: Giá trị

en: Variable
vi: Biến

en: Default
vi: Mặc định

en: Overridden
vi: Đã ghi đè
