Strongarm (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Manage Drupal variable settings that have been strongarmed.
ca: Gestioneu els paràmetres variables del Drupal als quals se'ls hi ha aplicat ma dura.
